Chytrá paměťová karta s Wi-Fi přenosem

« zpět na WiFi

hardware/dsc-7302-340px-1.jpg

Již nějakou dobu jsou na trhu paměťové SD karty od firmy Eye-Fi, ale málo kdo ví, jaké výhody tyto karty nabízí. Už z názvu lze odvodit jaký je jejich hlavní účel a to bezdrátový přenos pomocí Wi-Fi.

Paměťová karta a Wi-Fi? Jaký to má význam?

Tuto otázku si jistě každý z vás klade, ale odpověď je v celku jednoduchá. Karta umí zasílat data jako fotografie, videa apod. na předem určený e-mail, Facebook, Flickr, Twitter či Youtube kdykoliv, když je v dosahu jakékoliv bezplatné Wi-Fi sítě. Karty fungují na standardu 802.11n a vyrábí se ve dvou kapacitních variantách 4 a 8 GB. Nemusíte se bát, že vaše karta bude trpět nedostatkem volné paměti, protože při zapnutí režimu endless memory karta automaticky maže staré fotky a záběry, které byly úspěšně odeslány do vašeho HDD. Seznam podporovaných zařízení obsahuje dostatečné množství kamer a fotoaparátu a díky tomu je produkt směřován pro velkou skupinu spotřebitelů.

Eye-fi pro bezpečí Vašich zařízení

Další z mnoha funkcí karty je geotagging, která svým způsobem slouží jako zabezpečení vašeho fotoaparátu nebo kamery, při ztrátě či odcizení. Geotagging automaticky označní místo na mapě, kde byla fotka pořízena, takže když se někdo zmocní vašeho zařízení a použije ho s Eye-Fi kartou, tak se snadno dozvíte, kde se váše zařízení nachází.
V Americe se stala jedné ženě, která zde trávila svou dovolenou zajímavá příhoda, kdy ztratila svůj fotoaparát společně se vším co měla uložené na Eye-Fi kartě uvnitř fotoaparátu. Se ztrátou se dávno smířila, když v tom ji na e-mail přišly všechna data z paměťové karty, mezi kterýma se nacházely dvě fotografie neznámých mladíků, ze kterých se nakonec vyklubalo duo známých zlodějů, kteří okrádají turisty. Policie mladíky usvědčila z krádeže a to díky snímkům, které sami vytvořili.

Shrnutí

Eye-Fi se jeví jako velmi zajímavý produkt, který může být užitečný ve více ohledech a za cenu od 49.99£ za 4GB model po 119.99£ za 8GB model se po sečtení všech plusů určitě vyplatí.

zdroj: novinky.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6745 domén 5650 1095

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800