Firefox - Rozšíření prohlížeče které musíte mít - část II, fasterfox

« zpět na firefox

obrazky/fasterfoxn.jpg

Úvod


Plugin, který urychluje celkový běh Firefoxu - zrychlí načítání stránek, které si umisťuje do paměti, aby příští načtení bylo mnohem rychlejší. Lze zde nastavit pár detailů související s připojením k internetu, což může ještě více zrychlit načítání stránek. Celý běh Firefoxu a následné načítání stránek si můžete sandno ověřit – po nainstalování tohoto pluginu se vám dole objeví počítadlo, které zobrazuje rychlost načtení jednotlivých stránek. Fasterfoxu je i účinný pop-up bloker.

Instalace


Postup zde uvedený lze použít pouze v prohlížeči firefox 2.0.0.

Klikněte na tento odkaz zde

Instalaci z webu zahájíme tak, že klepneme levým tlačítkem myši na odkaz pro instalaci rozšíření (viz výše). Objeví se dialogové okno Instalace software, které se nás ptá, zda chceme rozšíření skutečně nainstalovat. Toto okno nás má chránit před zákeřným software třetích stran - proto pokračujeme pouze tehdy, pokud máme jistotu o tom, co instalujeme a z jakého je to zdroje.

Pokud se vám zobrazí tato obrazovkamusíte kliknout na nastavení v zobrazeném pruhu a zdůvěryhodnit server.

Pro instalaci daného rozšíření musíme klepnout na tlačítko Instalovat.Když tak učiníme, tuto obrazovku nahradí Správce rozšíření, který zobrazuje průběh instalace a po jejím úspěšném skončení bude vypadat podobně jako zde:Pro dokončení instalace rozšíření je třeba restartovat Firefox. Zavřeme tedy všechna okna aplikace, včetně správce rozšíření, a spustíme ji znovu. Když nyní otevřeme pomocí nabídky Nástroje Správce rozšíření, měli bychom vidět, že instalace proběhla zcela v pořádku.

Nastavení


Pokud otevřete nastavení fasterfoxu naskytne se vám následující pohledZde si můžete nastavit různé rovně optimalizace prohlížení stránek pro pokročilé uživatele je zde profil vlastní.Na této záložce si můžete zapnout funkci vylepšeného zpracování a tak urychlit prohlížení internetových stránek přednačítáním odkazů.

konec

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800