Firefox - Rozšíření prohlížeče které musíte mít - část III, reminderfox

« zpět na firefox

obrazky/reminderfoxn.jpg

Úvod


Pro svůj další díl seriálu o rozšířeních firefoxu jsem si vybral jak jste se už dozvěděli z názvu reminderfox. V dnešní době kdy všichni sedíme u svých obrazovek a neustále hledáme kde je na internetu zakopaný pes je velice lehké zapomenout na ostatní méně důležité věci. Proto pro ty s vás, kteří mají tento problém mám řešení a to zorganizovat si vaše akce pc.

Instalace


Klikněte na tento odkaz zde

Instalaci z webu zahájíme tak, že klepneme levým tlačítkem myši na odkaz pro instalaci rozšíření (viz výše). Objeví se dialogové okno Instalace software, které se nás ptá, zda chceme rozšíření skutečně nainstalovat. Toto okno nás má chránit před zákeřným software třetích stran - proto pokračujeme pouze tehdy, pokud máme jistotu o tom, co instalujeme a z jakého je to zdroje.

Pokud se vám zobrazí tato obrazovkamusíte kliknout na nastavení v zobrazeném pruhu a zdůvěryhodnit server.

Pro instalaci daného rozšíření musíme klepnout na tlačítko Instalovat.Když tak učiníme, tuto obrazovku nahradí Správce rozšíření, který zobrazuje průběh instalace a po jejím úspěšném skončení bude vypadat podobně jako zde:Pro dokončení instalace rozšíření je třeba restartovat Firefox. Zavřeme tedy všechna okna aplikace, včetně správce rozšíření, a spustíme ji znovu. Když nyní otevřeme pomocí nabídky Nástroje Správce rozšíření, měli bychom vidět, že instalace proběhla zcela v pořádku.

Používání


je velmi intuitivní s není snad potřeba ani ho dokumentovat, tak snad jen v kostce.

V spodním pravém rohu se vám objevíUdálosti můžete nastavit dvojitým kliknutím na tuto ikonku, objeví se vám toto okno, kde si můžete nastavit připomínky.Kliknutím na další záložku se dostaneme na úkoly, tato funkce je vhodná především pro časově nespecifikované události.Veškeré operace s reminderfox jsou ukázány na obrazcích

Věřím, že vám toto rozšíření ulehčí život

konec

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800