Fujitsu

« zpět na hardware

hlavni_6.jpg

Fujitsu je japonskou nadnárodní společností, která se zabývá IT službami a výrobou kvalitní techniky domů i do kanceláře. Zajímavostí je, že se jedná největší firmu v celém Japonsku (počtem zaměstnanců). Na našem trhu můžeme nalézt spoustu notebooků a tabletů této společnosti. Mezi jinými představuje i chytré telefony.

Vodotěsný mobil Fujitsu F-06B

Vodotěsný mobil od společnosti Fujitsu byl uveden na začátku roku 2010 a sklidil vcelku velký obdiv tím, že dokázal natáčet video ve full HD. Se zbytkem výbavy už to bohužel tak slavné není my tedy nemusíme smutnit nad tím, že telefon zůstal pouze na japonském trhu.

1_4

Fujitsu Green a proGreen

Tahounem společnosti Fujitsu je zejména „zelená“ řada výrobků. Jedná se především o výrobky Celsius a notebooky Lifebook. Obojí je dostupné i na českém trhu. Designem se o nic význačného nejedná a podobné notebooky můžeme najít u jakékoliv jiné značky. Všechny jsou ale samozřejmě energeticky úspornější a notebooky Lifebook k tomu vlastní speciální technologii vProTM. Fujitsu u všech těchto výrobků slibuje spojení nejvyšší kvality a spolehlivosti s vysokou energetickou efektivitou.

2_4

PC příslušenství

Společnost Fujitsu může zaujmout i nezvyklým PC příslušenstvím. Mezi to patří třeba prostorová myš SpaceNavigator, kterou oceníte zvlášť při práci ve 3D. K počítači se připojí jednoduše, pomocí USB konektoru, práce s ní je ovšem trochu složitější – vyžaduje velmi citlivé ovládání. Při troše úsilí ji pořídíte i v ČR a vyjde vás to zhruba na 1200 korun – dobrá kvalita za přijatelnou cenu.

3_4

Je jisté, že Fujitsu vlastní spoustu kvalitních výrobků, ale otázkou je, zda dokáže uspět také na celosvětovém trhu. Má mnoho konkurentů, kteří uvádějí výrobky se stylovým designem a možná ještě lepší technickou stránkou.

Zdroj: www.fujitsu.com

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7405 domén 6187 1218

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700