Neomezený prostor

webhosting neslouží k:

 • nahrávání obsahu, který je v rozporu s obecně závaznými právními předpisy či v rozporu s dobrými mravy, a to zejména obsah, jehož zpřístupnění veřejnosti:
  • zasahuje do autorských práv či práv souvisejících s právem autorským třetích osob, např. neoprávněně zpřístupňované počítačové programy (včetně počítačových her), nástroje neoprávněně modifikující počítačové programy (tzv. cracky) atp.
  • porušuje právní normy upravující nakládání s pornografickými materiály.
  • porušuje právní normy směřujících k ochraně proti nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků.
 • k provozování tzv. chatů (aplikací umožňujících komunikaci většího počtu uživatelů v reálném čase) či pro provozování aplikací umožňujících hraní on-line her (herní servery).
 • pro ukládání velkých souborů, popř. pro zpřístupňování těchto velkých souborů třetím osobám za účelem jejich stahování (vytváření jejich kopií) ze serveru, bez vztahu k webovým stránkám objednatele. Dále je zakázáno zatěžovat server poskytovatele nefunkčními scripty apod.
 • k rozesílání nevyžádaných obchodních sdělení (spamu) nebo nevyžádaných sdělení obecně. Za nevyžádaná sdělení se považují i taková sdělení zasílaná elektronickou poštou, která adresáta obtěžují, ačkoliv se nejedná o nevyžádaná obchodní sdělení ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti.
 • ukládání informací, jež nápadně připomínají internetové stránky, služby nebo aplikace třetích osob, za účelem zmatení či uvedení v omyl uživatelů internetu (phishing).
 • ukládání virů.
 • umisťování informací, které poškozují dobré jméno či oprávněné zájmy poskytovatele a dále na své webové stránky objednatele umisťovat hypertextové odkazy na obsah, který poškozují dobré jméno či oprávněné zájmy poskytovatele.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7215 domén 6029 1186

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 553 810 250 (PO-PÁ 8:00-16:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 553 810 250
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600