Eshop zdarma

Proč zvolit náš eshop

Díky našemu e-shopu získáte kvalitní prezentaci Vašich produktů s minimálními provozními náklady. Navíc Vám jako jedni z mála na trhu poskytneme bezplatnou technickou podporu a pomoc při provozu Vašeho e-shopu.

Spokojení uživatelé s různými požadavky na e-shop

Náš e-shop používá více než stovka spokojených klientů. A každý z těchto klientů má zcela jiné požadavky na e-shop. Někdo prodává sportovní oblečení, někdo parfémy a jiný třeba notebooky. Někdo je plátce DPH a někdo zase není. Náš e-shop se jednoduše přizpůsobí všem. Ovládat jej je opravdu jednoduché, a pokud si nebudete vědět rady, je zde pro vás technická podpora.

Individuální vzhled

Každý e-shop může mít svůj unikátní vzhled. Vybrat si můžete ze spousty předdefinovaných stylů, které můžete kombinovat s různými motivy pozadí a jinými barevnými prvky. A pokud budete chtít zcela něco jiného, tak za menší příplatek vám naší grafici vytvoří unikátní grafický návrh na míru.

Vzhled eshopu můžete mít ZDARMA (v rámci dostupné šablony), Vytvoření grafiky (vytvoří naši grafici zpravidla do 20 pracovních dnů od schválení Vašich požadavků našim pracovníkem), nebo Vytvoření grafiky Expres (vytvoří naši grafici zpravidla do 3 pracovních dnů od schválení Vašich požadavků našim pracovníkem).

* Vytvoření grafiky a Vytvoření grafiky Expres vyžaduje součinnost zákazníka. Práce začínají následující pracovní den po dni schválení požadavků a práce je předána následující pracovní den po uplynutí sjednaného termínu. Zákazník má možnost do procesu tvorby vstupovat se svými návrhy a pozměňovacími připomínkami, v tom případe se vždy termín vyhotovení prodlouží o dobu potřebnou pro implementaci připomínek a nových zadání.

Veškeré potřebné funkce

Vyjmenovávat konkrétní funkce na tomto místě nemá smysl, protože náš e-shop umí přesně to, co od něj čekáte. Od slevových poukázek, přes automatický sklad, jednoduché propojení s účetními systémy nebo programem České pošty, až po vkládání článků do e-shopu. Pokud byste přeci jen chtěli vědět více, podívejte se na seznam nejdůležitějších funkcí a na ukázku přehlednou administrace.

Nástroje pro marketing

E-shop nabízí jednoduché zařazení do katalogů zbozi.cz a heureka.cz. Součástí řešení je rovněž SEO optimalizace pro vyhledávače a jiné nástroje pro internetový marketing, jako například možnost zasílání newsletteru nebo analýza přístupů.

A v posledním případě i kompletní servis

  • E-shop Vám implementujeme zdarma, po ukončení práce na grafickém návrhu
  • Unikátní grafický návrh (dle ceníku)
    (napište Vaše přání na podpora@banan.cz)
  • Máte k dispozici návody a technickou podporu
  • E-shop je možné nezávazně vyzkoušet, napište na podpora@banan.cz
  • Každý klient získává možnost pravidelných upgradů na vyšší verze
  • Spousta nových funkcí, které vznikly na podněty našich klientů
  • E-shop si můžete objednat spolu s webhostingem v našem objednávkovém formuláři
  • E-shop je poskytován zdarma do prvních 200 objednávek, poté je cena za eshop 375Kč/měs + DPH, získáváte plnou technickou podporu a aktualizace. Platíte tedy, až e-shop vydělává.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6529 domén 5469 1060

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800