Autorizované požadavky

Zde lze zaslat dotaz, případně požadavek přímo na technickou podporu (podpora@banan.cz). Odeslaný dotaz je automaticky autorizován (zaslán z autorizovaného emailu) a odpověď na něj bude zaslána na mail, který jste uvedli při registraci uživatele.

Administrace webhostingu - kontaktovat podporu

Přesuny

Zde máte možnost zaslat žádost na přesun hostingu na jiný server s odlišným nastavením některých parametrů. Po zaslání žádosti by měl technik určit přibližný čas přesunu, který se Vám zobrazí v podrobnostech u přesunu. Během přesunu může dojít až k dvouhodinovému výpadku stránek (dle velikosti obsahu dat).
Jsou zde také uvedeny informace o serveru (Název, IP adresa, verze PHP a nastavení SAFE MODE), na kterém se momentálně váš webhosting nachází.

PHP 5.3
Tento přesun je určen uživatelům, kteří chtějí využívat možností nejnovější verze PHP. Prozatím není tato verze dostupná na všech serverech, takže je nutné přesunout hosting na server, kde již je tato verze podporována.

Administrace webhostingu - přesuny

Změna tarifu

V této podsekci lze zaslat požadavek na přechod k VIP a SEO tarifu. Po odeslání žadosti je vystavena nová výzva k platbě a po jejím uhrazení bude hosting přesunut na server s VIP parametry.

Administrace webhostingu - změna tarifu