Tvorba webových stránek BEZ STAROSTÍ

Opravdu mi vytvoříte kompletní webové stránky za pouhých 2604 Kč?

Ano, nezdražujeme a stále držíme výborné ceny. Věříme v dlouhodobou a oboustranně prospěšnou spolupráci s Vámi, i proto si můžeme dovolit Vám nabídnout komplet web včetně grafiky a optimalizace pro vyhledávače jen za 2604 Kč. Využijte naši bezkonkurenční nabídku.

Webové stránky na míru

Vytvoříme Vám profesionální webové stránky na míru. Naši grafici Vám na základě Vašich požadavků připraví grafický návrh a vytvoří www stránky tak, aby odpovídaly Vašim potřebám. Tvorbu webu, grafického návrhu i implementaci, prostě vše, máte zdarma v ceně tarifu Bez starosti a nic více neplatíte.

SEO - optimalizace pro Seznam a Google

Provedeme s Vámi optimalizaci Vašeho webu na klíčová slova, která potřebujete propagovat, abyste byli dohledatelní na předních pozicích ve vyhledávačích Seznam a Google. Na optimalizaci Vašeho webu pracujeme po celou dobu jeho provozu a zlepšujeme vyhledávací výsledky, zdarma v ceně tarifu Bez starosti.

Kompletní správa obsahu

Na Vašem webu můžete upravovat obsah pomocí chytrého redakčního systému, ale nemusíte. Pokud na plnění webu či aktualizaci novinek nemáte čas, uděláme vše za Vás. Jedná se o kontinuální službu, kterou zdarma poskytujeme po celou dobu trvání tarifu.

Profesionální webhosting

Webhosting s dohledem 24/7, neomezený prostor pro data, technická podpora. Neomezený počet emailových účtů. Neomezený počet FTP účtů a databází. Neomezený počet subdomén (domén třetího řádu). Neomezený traffic (přenos dat). Hardwarová DDOS ochrana a aplikační firewall.

Nastartujte své podnikání s novým dynamickým webem

Dynamický web 

Chcete, aby Vaše články najížděly postupně?

Dynamický web s efekty

Přejete si rozhýbat Vaše obrázky a loga?

Méně dynamiky, slider

Preferujete spíše střízlivý vzhled s měnící se fotografií?

Školy, školky, obce

Vyžadujete přístupný web dle Zákona 99/2019?

Další ukázky, jak může Váš nový web vypadat

MŠ HochmanováPecha TransportMVDr. Hana CholmatovaUC PlusViaplantCafé Souvenir

Toto vše získáte za bezkonkurenční cenu 2604 Kč za rok

Ceník služeb | Ukázkové weby | Grafika na míru | SEO

608 611 883

Mám zájem, chci objednat Chci více informací, zavolejte mi

Chci více informací o tarifu BEZ STAROSTÍ, zavolejte mi