Osobní nastavení

Na této stránce si můžete nechat zobrazit Vaše osobní údaje. Firemní zákazníci zde navíc vidí i název firmy, IČ, DIČ a svou právní formu. Fakturační údaje, pokud jsou jiné než adresa klienta, se nastavují v sekci fakturace.

Pro zobrazení všech údajů klikněte na "Ostatní údaje" (na šipku).

Kliknutím na 'Edit' se dostanete na stránku sloužící k editaci údajů. Změnit můžete většinu osobních i firemních údajů. Pokud budete potřebovat změnit kontaktní e-mailovou adresu, či jiný needitovatelný údaj, obraťte se, prosím na technickou podporu ze současného kontaktního emailu.

V úpravě osobního nastavení lze změnit pouze některé údaje. Co například změnit nelze, je právní forma klienta nebo jeho IČ. Pokud si přejete změnit některý z těchto údajů, je třeba provést novou registraci klienta na této stránce, sekce "Provizní systém" - registrace a poté požádejte technickou podporu o přesun služeb pod nové klientské ID.

Pro správnou fakturaci služeb a zejména pro registraci domén je nutné, abyste měli všechny Vaše údaje správně vyplněny. Po objednání domény se ji automaticky pokusíme registrovat s použitím uvedených údajů; pokud jsou některé vyplněny špatně nebo zcela chybí, může být registrace neúspěšná.

Administrace webhostingu - osobní nastavení

Změna emailu
V administraci, sekce Osobní nastavení rozklikněte modrou šipkou u Změna emailu.

Zadejte nový email.
Po vyplnění nového emailu bude na starý a nový email odeslán Autorizační kód potřebný pro potvrzení změny. Ten následně vyplňte do kolonek ve výpisu požadavků. (Každý email má odlišný kód!)

Nastavení hesla

Na této stránce můžete změnit své heslo k Vašemu ID. To se týká přístupu do administrace na admin.banan.cz či provizního systému.

Administrace webhostingu - nastavení hesla

Do formuláře stačí uvést Vaše nové heslo (2x pro kontrolu) a potvrďte kliknutím na Edituj.

Nastavení aplikace
Na této stránce můžete přizpůsobit některé vlastnosti a funkce administrace.

Lze nastavit:

Jazyk aplikace - Výchozí čeština.
Možnost Zobrazovat tipy - Pro zobrazování tipu v podsekcích nechte volbu zaškrtnutou.
Možnost Zobrazovat mini tip - Pro zobrazení mini tipu v hlavičce stránky nechte volbu zaškrtnutou.
Pokračovat v poslední relaci - Pokud si po přihlášení přejete načíst poslední pozici v administraci před odhlášením, nechte volbu zaškrtnutou.

Administrace webhostingu - nastavení aplikace

Zabezpečení přístupu
V této sekci si můžete nastavit IP adresy, pro které bude povolen přístup do administrace služeb. Při nastavování si prosím dejte pozor na správné vložení záznamu. V případě zadání chybné IP adresy, či pokud Vaše IP adresa není statická (Váš provider ji dynamicky průběžně mění) může dojít k znepřístupnění administrace pro její správu. V takovém případě je třeba požádat o odblokování technickou podporu. Svou aktuální IP adresu můžete kdykoliv zjistit na adrese: ip.banan.cz

Pro vložení nového záznamu kliněte na modrou šipku u Nový záznam.

Následně vyplňte IP adresu a klikněte na Vložit nový záznam.

Pro smázání záznamu klikněte na tlačítko Smaž.

Administrace webhostingu - zabezpečení přístupu