Registrace nové domény

Registrace .CZ domén

Doménu je možné zaregistrovat samostatně bez dalších služeb  nebo společně s webhostingovými službami na banan.cz. Délka registrace je maximálně na 10 let. Registrace není dále významným způsobem omezena. Doména je zaregistrována řádově v minutách od přijetí platby.

Registrace .EU domén

Nabízíme Vám registraci s webhostingovými službami na banan.cz. Doménu si může zaregistrovat občan EU na maximálně 10 let. K registraci dojde do 24 hodin od přijetí platby. Běžně v desítkách minut.

Registrace .SK domén

Doménu je možné zaregistrovat pouze společně s webhostingovými službami na této stránce. K registraci dochází do 48 hodin. Nesplňujete-li podmínku slovenského občanství a tudíž nemáte přidělen SK-NIC ID, zaregistrujeme automaticky Vaši doménu pod hlavičkou našeho registrátora. V opačném případě Vás kontaktujeme s přesným postupem, jak dosáhnout rychlé registrace. Registrace je umožněna vždy pouze na jeden rok.

Registrace nadnárodních domén

Registraci poskytujeme pouze prostřednictvím banan.cz s webhostingovými službami. Žádné speciální podmínky nejsou stanoveny, registrace je povolena všem. Po zaplacení registrace proběhne do 24 hodin.

Stručný videonávod popisující všechny kroky potřebné k registraci nové domény.