Přeji si změnit držitele domény.

Držitele domény změníte jednoduše. Stačí si na http://www.banan.cz/domeny/sprava-domeny/zmena-vlastnika-domeny zřídit nový identifikátor kontaktu pro nového držitele. Ten nám poté zašlete z jakékoli emailové adresy na podpora@banan.cz.

  1. Jelikož je formulář pro potvrzení zaslán na adresu držitele a adresu nového vlastníka (U identifikátoru kontaktu, který jste vyplnil/a na adrese uvedene výše), není třeba nového vlastníka zasílat z autorizovaného emailu (který vyplňujete při objednávce našich služeb).
  2. Oba (držitel a nabyvatel doménového jména) kliknou na odkaz zaslaný v emailové zprávě.
  3. Budete odkázáni na formulář, kde můžete vybrat z daných kontaktů, kteří budou změnu potvrzovat + emailové schránky ,kde autorizační heslo bude zasláno. Po vybrání z daných kontaktů kliknete na první tlačítko s dvěma šipkama ">>". 
  4. Na daný email uvedený u vybraného kontaktu obdržíte autorizační heslo pro změnu. To zadáte do prázdného políčka (nachází se pod tím, kde vybíráte identifikátor kontaktu v 3. kroce) na odkazu zaslaném v první zprávě - krok 1 a potvrdíte stejným tlačítkem ">>". Tímto je změna vlastníka potvrzena.
  5. V případě, že není přístup k emailu současného vlastníka domény, je nutno nám zaslat na adresu e-BAAN Net s.r.o., Dobrovského 874/29, 702 00 Ostrava Přívoz úředně ověřený dopis, který si vygenerujete skrze zaslaný formulář.

Změnu je nutno potvrdit z obou kontaktů (držitel a nový vlastník - nabyvatel).

Grafický návod na potvrzování změn naleznete zde