Nové formuláře

V souvislosti s upgrade našeho redakčního systému jsme pro vás připravili i novou verzi formulářů. Jejich funkcionalitu jsme nejen rozšířili, ale i vylepšili. Můžete vytvořit rozšířený poptávkový formulář i se vnořenými prvky, můžete vytvořit jednoduchý objednávkový formulář pro váš produkt, který provádí základní výpočty. Meze tvůrčí činnosti se nekladou.

Můžete zhotovit vlastní šablonu emailu, který se následně zašle odesílateli formuláře. Formulář lze graficky upravit do libovolné podoby.

Zde je popis jednotlivých funkcionalit a vylepšení:

1. Prvky formuláře

Formuláře nyní obsahují všechny prvky, které budete potřebovat. Můžete tam mít vlastní texty, jednoduchá textová pole, víceřádková textová pole, zaškrtávací pole, výběrová pole, rozbalovací seznamy, přidání přílohy.

2. Vnořené prvky

Pro zaškrtávací a výběrová pole můžete vytvořit podřazené formuláře, které se zobrazí v závislosti na vybrané variantě. Tyto podřazené formuláře opět mohou obsahovat všechny prvky.

3. Výpočty ve formuláři

Naše formuláře nyní umí provádět výpočty, váš zákazník si tak může sám provést kalkulaci ceny, poptat vaše konkrétní služby, udělat objednávku pizzy i s oblíbenými ingrediencemi navíc.

4. Šablona emailu odesílateli

Můžete vytvořit vlastní html formátovanou šablonu emailu, který je zasílán odesílateli formuláře. Do šablony lze taktéž vložit kódy reprezentující hodnoty zadané ve formuláři.

5. Vyjádření souhlasu (GDPR)

Ve formuláři si můžete nastavit vlastní text souhlasu se zpracováním osobních údajů.

6. Konverzní stránka

Po odeslání formuláře může být návštěvník automaticky přesměrován na libovolnou stránku vašeho webu, kde mu můžete poděkovat a připojit další informace.

7. Vzhled formulářů

Naše formuláře je nyní možné za pomocí kaskádových stylů (CSS) upravit do libovolného grafického vzhledu. Všechny prvky formuláře mají svou třídu nebo id.

Závěrem

Nejlepší zpráva pro Vás, naše zákazníky, je, že vám nejen s novými formuláři poradíme a pomůžeme, ale v případě vašeho zájmu vám sami formulář vytvoříme přesně podle vašich představ a požadavků.