Rezervace

Součástí našeho redakčního systému je rezervační systém. Systém umožňuje spravovat rezervace pro klienty s různým zaměřením. Ať už jde o sportovní centra (squash, bowling) nebo rezervace pro volnočasové aktivity (sauna, vířivka), apod. V horní části je umístěna vlastní nabídka rezervačního systému.

Videonávod

Přehled rezervací

V této části je zobrazen počet rezervací pro aktuální a následující týden. Dále je zde zobrazen počet všech naplánovaných rezervací a počet uživatelů, kteří si rezervovali termín.

V pravé části je zobrazen seznam vytvořených událostí. Ty jsou rozděleny do Nezobrazených a Rezervací. Více informací níže v části Zobrazení kalendářů.

10-1 Rezervace - Přehledobr. 10-1 Rezervace - Přehled

Události

Novou událost vytvoříte zadáním názvu a popisu nové události.

Poté zadáte další informace o události. Nastavíte délku trvání. Můžete nastavit, jak nejpozději před začátkem je možné rezervovat, jak nejdéle od aktuálního data je možné provést rezervaci a jak dlouho před začátkem rezervace je možné rezervaci zrušit. V bloku Plán události můžete určit konkrétní termíny pro rezervace. Zapisují se do jednotlivých dnů, pokud je v jeden den více termínů, oddělujte je čárkou. Čas se píše ve formátu HH:MM (hodina:minuta). Časové rozmezí jednotlivých terminů daného dne by mělo odpovídat času, který jste uvedli v položce Termín. Pokud není z některých termínů z důvodu např. svátku nebo jiného důvodu dostupný, můžete to uvést v bloku Vyjímky.

Pokud chcete vybranou událost úplně odstranit, vyberete ji v seznamu událostí a v dolní části stránky pod událostí kliknete na Smazat událost.

I tato část má vpravo zobrazen seznam vytvořených událostí. Více informací níže v části Zobrazení kalendářů.

10-2 Rezervace - Událostobr. 10-2 Rezervace - Události

Zobrazení kalendářů

V této části jsou zobrazeny jednotlivé události rezervací. Pro aktivaci dané události je třeba tuto událost přesunout z bloku Nezobrazené do bloku Rezervace. Jednotlivé záložky budou po uložení tvořit samostatné kalendáře a jejich názvy se stanou nadpisy. Přetažením více událostí do jednoho kalendáře docílíte spojení událostí. Termíny se pak budou zobrazovat na stejné stránce.

10-3 Rezervace - Kalendářeobr. 10-3 Rezervace - zobrazení kalendářů

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6524 domén 5464 1060

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800