FAQ - Na co se často se ptáte...

Proč jste tak levní? Není to podezřelé? Slyšel jsem, že web stojí i 50 tisíc.

Stránky nevytváříme od nuly, ale na bázi redakčního systému, který jsme vyvinuli. Naši grafici nakódují Vaši vlastní grafickou šablonu na míru, kdy vše individuálně nastaví: strukturu a rozložení stránek, barevnost, fonty, menu, nadpisy, fotogalerii, formuláře, obsahovou část a další prvky.

Co všechno zahrnuje cena? Budu platit něco navíc?

Cena zahrnuje vytvoření grafického vzhledu na míru a naplnění stránek Vašimi texty, fotografiemi a dalším obsahem. Stránky také zoptimalizujeme, abyste byli vidět na Googlu a Seznamu. Součástí tarifu je i hostování stránek na našich serverech včetně emailových služeb. Nic navíc nemusíte platit.

Je v ceně tarifu i doména?

Není, a to z jednoduchého důvodu. Doména zdarma je jen reklamní trik. O cenu domény bychom musili zvýšit cenu tarifu. Někteří z Vás svou doménu mají a někteří ne. Ne všichni by tak nabídku domény využili a platili zbytečně navíc. Takto jsme féroví ke všem.

Jakou si mám vybrat doménu?

Češi jsou konzervativní a nejvíce věří webům, které jsou na české doméně. Doména je levná a bezpečná, chráněná technologii DNSSEC. Můžete si ji zaregistrovat na 1 až 10 let. Je funkční ještě měsíc po expiraci, nejsou zde extra poplatky za pozdní platbu. Po dvou měsících od expirace je volná k nové registraci.

Jak probíhá celý proces tvorby webu od objednání po dokončení?

Po zaplacení služby Vám přijde formulář, kde zadáte své požadavky na vzhled. Projektový manager Vaše požadavky ověří a zadá do systému. Grafici pak vytvoří návrh, který můžete připomínkovat. Připomínky jsou zapracovány do balíčku oprav. Po odsouhlasení je vytvořené dílo nakopírováno na Váš hosting.

Za jak dlouho mi web vytvoříte?

Od zaslání a schválení Vašich požadavků grafik zhotoví do maximálně 20 pracovních dnů grafický návrh. Nějaký čas zabere zapracování Vašich připomínek a naplnění webu obsahem. Pokud na web spěcháte, můžete mít za expresní příplatek grafický návrh hotov do 3 pracovních dní.

Co vše, jaké podklady, budete ode mne potřebovat?

V podkladech popíšete, jak by měl Váš budoucí web vypadat. Můžete uvést i jiný web, kterým se chcete inspirovat. Součástí podkladů jsou Vaše texty na web (např. ve Wordu), pdf dokumenty, obrázky, logo firmy. Tyto podklady můžete zaslat skrze grafický formulář, emailem, případně službou pro posílání souborů.

Na jak dlouho se tarif objednává? Mohu platit měsíčně?

Naše tarify se objednávají vždy na 1 rok a platí se předem. Měsíční platba bohužel není možná.

Můžu mít vícejazyčný web?

Ano, náš redakční systém podporuje tvorbu vícejazyčného webu, můžete mít libovolný počet jazykových mutací.

Jaký servis poskytujete po dokončení stránek a kolik budu platit v dalších letech?

Po dokončení pro Vaše stránky poskytujeme webhosting, emailové služby a zálohy dat. Součástí služby je aktualizace textů a novinek. Zdarma máte drobné grafické úpravy. Kontinuální charakter má i optimalizace pro Google a Seznam s měsíčními reporty. Za tarif stále platíte 180 Kč/měsíc (2.160 Kč/rok).

Co je to redakční systém?

Redakční systém je nástroj - editor pro snadné a rychlé vytváření stránek bez nutnosti programování. Jeho jádrem jsou grafické šablony. Umožňuje psát texty, vytvářet fotogalerie a kontaktní formuláře, spravovat soubory, mít diskuzi a komentáře, vkládat mapy a další obsah, mít vícejazyčný web a další funkce.

Kolik stránek může mít můj web? Vaše konkurence mi v základním tarifu nabízí 5 stránek.

Velikost Vašeho webu nijak neomezujeme, máte k dispozici tolik datového prostoru, kolik potřebujete. Váš web může mít libovolně stránek, libovolně fotografií a dalšího obsahu.

Jaké další služby poskytujete?

Tarif Bez starostí je koncipován komplexně tak, abyste služby navíc nepotřebovali. Nic méně nabízíme i rozšířené služby jako je správa firemních profilů, správa Facebooku, profi měření návštěvnosti na webu, tvorba reklamních kampaní, pokročilá optimalizace pro Google a Seznam, copywriting - psaní textů na web.

Nenašli jste odpověď?

Neváhejte se na cokoli zeptat. Volejte na 608 611 883 nebo pište na podpora@banan.cz. Případně nám nechejte na sebe kontakt prostřednictvím formuláře, zavoláme Vám. Těšíme se na případnou spolupráci.

Zpět