Náš redakční systém

Webové stránky zdarma

Rádi byste vlastní web, ale bojíte se, že na to nebudete stačit? Chcete vhodně reprezentovat své podnikání na internetu, ale bojíte se, že Vás to bude stát desetitisíce? Máme pro vás jednoduché řešení: Naše www stránky zdarma. Během chvíle tak můžete mít plně funkční elegantní web. Proč vydělávat na nový web, když nový web může vydělávat pro Vás?

Proč zvolit právě naše řešení?

Zdarma

Nemusíte platit programátory ani grafiky, s námi vše v pohodě zvládnete. Stránky budou navždy vaše bez skrytých poplatků.

Snadno

Není třeba nic složitě instalovat nebo nahrávat, vše uděláme za Vás. Stránky se spravují skrze webové rozhraní, takže je můžete upravovat kdykoliv a odkudkoliv.

Rychle

Stačí si vybrat jeden z více jak 700 připravených vzhledů a můžete hned stránky plnit textem. Navíc máme i průvodce, s nímž máte jednoduchý web hotový během necelé hodinky.

Optimalizováno

Náš systém je plně optimalizován pro co nejvyšší pozice v Google a Seznamu.

Bez problémů

Celý systém je navržen s ohledem na jednoduchost a intuivitu. A pokud náhodou na nějaký problém narazíte, tak je zde pro Vás technická podpora, která vám vždy ráda pomůže.

Vyzkoušejte si naše stránky zdarma hned teď!

Chcete vlastní webové stránky?

Není nic jednoduššího.

  • Pokud Vám náš redakční systém vyhovuje, pokračujte prosím na objednávkový formulář a po uhrazení webhostingových služeb obdržíte informace na zadanou e-mailovou adresu
  • My Vám vše zprovozníme
  • Rádi Vám také překopírujeme web z testovací stránky do ostrého provozu. Můžete si tedy vše v klidu připravit
  • Následně můžete využít námi připravené vzhledy stránek a tyto dále upravovat dle svých představ. Nebo využijte práce našich grafiků, kteří za malý příplatek připraví vzhled vašich stránek na míru. Po předání konečné verze grafického vzhledu (grafik standardně návrh předloží do 20 pracovních dnů) si již sami jednoduše měníte či doplňujete texty, loga, fotografie, rezervační systém a řadu dalších užitečných pomůcek.
  • Popis procesu práce na návrhu vzhledu stránek naleznete ZDE.

Webové stránky přímo na míru

Chcete být originální? Žádný z připravených vzhledů není pro Vás optimální? Využijte schopností našich grafiků připravit vzhled stránek na míru (za příplatek 550 Kč bez DPH). Níže se můžete podívat na webové stránky, které jsme pro naše spokojené zákazníky vypracovali.

SIBU Design Sokol Ostrava

Miva PrahaChebská tiskárna

Další ukázky aktuálně zpracovaných webů pro jednotlivé měsíce naleznete zde.

Webové stránky - ovládání

Webové stránky jsou postaveny na redakčním systému, který je pro všechny velmi přívětivý. Zvládnete lehce přidat texty, fotografie apod. Ve všem Vám navíc rádi pomůžeme. Drobné úpravy provádíme zdarma, ty složitější za malý příplatek, viz. ceník. Níže uvádíme tipy, triky, návody, jak s webem pracovat:

Pár tipů a triků, pokud byste chtěli se stránkami pracovat sami

Webové stránky a všechny další služby, které s tímto balíčkem souvisí, může klient využít jen při současném objednání s některým z nabízených hostingových programů - ceník služeb.

Příplatkové služby

Web si můžete naplnit texty sami, je to jednoduché jako práce ve Wordu (viz. ukázkové video).Popřípadě vám zajistíme plnění textů na stránky našim zaměstnancem
41 Kč/jedna stránka (velikost A4) bez DPH (50 Kč vč. DPH).