Vytvořímegrafiku na míru

Naplnímevašim obsahem

Dostaneme vásna Google a Seznam

Tvorba webových stránek Bez starostí

Jsme Banán.cz, sehraný tým nadšených odborníků, od grafiků, programátorů po markeťáky, které jejich práce baví, a za nimiž jsou roky zkušeností. Ochotně pro Vás na míru vytvoříme moderní, komplexní a úspěšné webové stránky.

Vytvořením stránek to pro nás nekončí, o Váš web se pak po celou dobu provozu kontinuálně staráme. Vy tak můžete být zcela bez starostí a věnovat se svému byznysu. Staňte se i Vy naším dalším důležitým a spokojeným zákazníkem.

Věříme v dlouhodobou a oboustranně prospěšnou spolupráci, i proto si můžeme dovolit Vám nabídnout komplet vytvoření webových stránek včetně grafiky na míru, SEO a správy obsahu za bezkonkurenční cenu 180 Kč měsíčně.

Tvořit webové stránky umíme

Více referencí

Chci více informací, kontaktujte mě

Ochotně zodpovíme každý váš dotaz, ať již se týká tvorby webu, grafiky, optimalizace pro vyhledávače či marketingu. Pomůžeme Vám nastartovat Váš projekt. Neváhejte se na nás zdarma obrátit pro nezávaznou konzultaci.

Přečtěte si, mohlo by Vás zajímat

 • Weby našich grafiků - leden 2023

  6.2.2023

  Během ledna jsme pro naše klienty připravili další hezké weby, tentokrát je zde devět ukázek. Grafický návrh je tvořen na základě objednávky služby "Vzhled stránek na míru". Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru jsou k nahlédnutí zde.

 • SEO - Off page faktory

  27.6.2022

  Dnešní díl seriálu věnujeme tomu, jak vaše stránky vidí jiné weby. Budeme hovořit o faktorech, které na svbých stránkách neovlivníte.Číst dál.

 • Potřebujete vytvořit na web logo? Žádný problém

  15.6.2022

  Chcete váš web oživit místo textového nadpisu jednoduchým logem, které pak můžete využít i na své propagační předměty nebo vizitky? V bitmapové formě vám nachystáme logo, které vizuálně zatraktivní web. Ukázky našich prací můžete nalézt v referencích.

 • SEO - Obsah je král

  6.6.2022

  Dle vyhledávačů je kvalitní, užitečný a aktuální obsah tím nejdůležitějším SEO faktorem. Číst dál.

Poradíme ohledně webu, grafiky i SEO

 • Vrácení úprav

  7.12.2022

  Text link

 • Je možné vytvořit formulář i s kalkulací ceny?

  2.12.2022

  Text link

 • Sdílení obsahu stránek na sociální sítě?

  12.10.2022

  Text link

 • Přesměrování z Webnode

  1.9.2022

  Text link

 • Budu se dobře umisťovat i na Seznamu?

  3.7.2022

  Text link

Tvorbu webu chápeme jako komplexní proces

Tvorba moderních webových stránek na míru

Naši grafici Vám na základě Vašich požadavků nakreslí jedinečný a funkční grafický návrh a vytvoří www stránky, které odpovídají Vašim potřebám i firemnímu stylu, které se budou líbit a které Vám přivedou zákazníky.

V ceně tarifu Bez starostí

SEO - optimalizace pro Seznam a Google

Naši SEO specialisté udělají analýzu Vašich www stránek a Vašich zájmových klíčových slov. Následně web vhodně zoptimalizují tak, aby byl přátelský k vyhledávačům a abyste byli dobře vidět na Google i Seznamu.

V ceně tarifu Bez starostí

Nemáte čas? Kompletní správa obsahu webu

Obsah Vašich stránek můžete jednoduše a intuitivně upravovat pomocí našeho chytrého redakčního systému, ale nemusíte. Pokud na plnění webu, aktualizaci novinek či fotografií nemáte čas, uděláme rádi vše za Vás.

V ceně tarifu Bez starostí

Redakční systém pro vytvoření www stránek

Vyvinuli jsme vlastní redakční systém pro snadnou tvorbu webových stránek. Obsahuje veškeré funkce, které od takového systému očekáváte, jako jsou editor textu, fotogalerie či naše chlouba, pokročilé formuláře.

Pro všechny naše klienty

Profesionální a bezpečný webhosting

Vaše webové stránky budeme bezpečně hostovat na našich výkonných a pravidelně zálohovaných serverech s nonstop dohledem. Nijak neomezujeme velikost prostoru pro Vaše data ani počet emailových účtů.

Pro všechny naše klienty

Registrace domén

Jsme certifikovaný registrátor českých, zahraničních i nadnárodních domén. Zaregistrujeme pro Vás jakoukoliv doménu dle Vašeho výběru. České domény jsou maximálně chráněny technologii DNSSEC.

Pro všechny naše klienty

Zákaznická podpora i na telefonu

Neschováváme se jen za emaily, chat a nápovědu, ale můžete kontaktovat specialisty našeho zákaznického centra i telefonicky na čísle 608 611 883. Rychle a ochotně vyřešíme všechny Vaše dotazy a požadavky.

Pro všechny naše klienty

Propagace webu, marketing, reklama

Potřebujete propagovat váš web? Naši marketingoví specialisté Vám vytvoří účinnou a poutavou reklamní kampaň ve vyhledávačích i obsahové síti. Výkon reklamy měříme a Vy dostanete každý měsíc podrobný report.

Za výhodnou cenu pro naše klienty

Naše filozofie tvorby webových stránek

Ústředním leitmotivem naší práce ve firmě, našeho snažení, je umožnit vytvoření jedinečných webových stránek na míru všem, tedy i malým nebo začínajícím podnikatelům, školám, menším obcím, neziskovému sektoru, jednotlivcům. Zkrátka každému, kdo si na jedné straně nemůže dovolit webové stránky za několik desítek tisíc od specializovaného webového studia, na straně druhé komu nevyhovují uniformovaná řešení populárních online webových služeb. Našli jsme své jedinečné místo na trhu a přinesli Vám řešení na míru za cenu řešení krabicového. Zároveň si uvědomujeme, že jako naši klienti určitě oceníte na straně jedné komplexní službu od A do Z, kdy vytvoříme web na míru s jedinečnou grafickou šablonou, zajistíme doménu, webhosting a emailové služby, naplníme web Vaším obsahem a zoptimalizujeme jej pro vyhledávače Google a Seznam. Na straně druhé pak přivítáte jednoduchost, o Váš web se po celou dobu trvání služby kontinuálně staráme, nenutíme Vás učit se ovládat náš redakční systém, vše na webu za vás upravíme či zaktualizujeme. Navíc Vám je vždy k dispozici naše ochotná zákaznická podpora. Za našimi službami stojí propracované firemní workflow, vnitřní automatizované systémy, vlastní vyvinuté aplikace, dobře a účelně navrhnutý redakční systém. Jsme maximálně efektivní, jsme sehraný kolektiv, kde každý přesně a rutinně ví, co, jak a kdy udělat. Všechny softwarové i hardwarové systémy jsou naše vlastní, v naší firmě není místo pro outsourcing. Pro tvorbu webových stránek používáme ty nejmodernější technologie. Díky tomu všemu Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční cenu. Můžete se bez obav opřít o profesionály, kteří mají bohaté a mnoholeté zkušenosti.

Ústředním leitmotivem naší práce ve firmě, našeho snažení, je umožnit vytvoření jedinečných webových stránek na míru všem, tedy i malým nebo začínajícím podnikatelům, školám, menším obcím, neziskovému sektoru, jednotlivcům. Zkrátka každému, kdo si na jedné straně nemůže dovolit webové stránky za několik desítek tisíc od specializovaného webového studia, na straně druhé komu nevyhovují uniformovaná řešení populárních online webových služeb. Našli jsme své jedinečné místo na trhu a přinesli Vám řešení na míru za cenu řešení krabicového.

Zároveň si uvědomujeme, že jako naši klienti určitě oceníte na straně jedné komplexní službu od A do Z, kdy vytvoříme web na míru s jedinečnou grafickou šablonou, zajistíme doménu, webhosting a emailové služby, naplníme web Vaším obsahem a zoptimalizujeme jej pro vyhledávače Google a Seznam. Na straně druhé pak přivítáte jednoduchost, o Váš web se po celou dobu trvání služby kontinuálně staráme, nenutíme Vás učit se ovládat náš redakční systém, vše na webu za vás upravíme či zaktualizujeme. Navíc Vám je vždy k dispozici naše ochotná zákaznická podpora.

Za našimi službami stojí propracované firemní workflow, vnitřní automatizované systémy, vlastní vyvinuté aplikace, dobře a účelně navrhnutý redakční systém. Jsme maximálně efektivní, jsme sehraný kolektiv, kde každý přesně a rutinně ví, co, jak a kdy udělat. Všechny softwarové i hardwarové systémy jsou naše vlastní, v naší firmě není místo pro outsourcing. Pro tvorbu webových stránek používáme ty nejmodernější technologie. Díky tomu všemu Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční cenu. Můžete se bez obav opřít o profesionály, kteří mají bohaté a mnoholeté zkušenosti.